Haber
Merkezefendi Belediye Sepeti ikinci maçı kazandı
![](https://haymana-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/merkezefendi-belediye-sepeti-ikinci-maci-kazandi-vd8tRFcp.webp)
Basketbol Süper Ligi’nde Merkezefendi Belediye Sepeti, yeni sezon öncesinde ev sahipliği yaptığı özel turnuvada oynadığı ikinci karşılaşmayı kazandı. Pamukkale Üniversitesi Spor Turnuvanın ilk maçında Arena’da Büyükçekmece’yi 89-86 mağlup eden Denizli ekibi, çekişmeli karşılaşmada da Manisa Büyükşehir Belediyespor’u 79-78 mağlup etti. Oturu, Merkezefendi’de 23 sayı, 10 ribauntla oynadı. Manisa BŞB’de Terry 17, Anderson 12, Luther ise 11 sayı kaydetti.